![](https://phoenixcancercare.gr/wp-content/uploads/2019/04/Σκόπελος-16-Μαρτίου-2019-02.jpg)
Η Αστική Μη Κερδοσκοπική Εταιρεία « Φοίνικας – Διατροφική Φροντίδα Καρκινοπαθών » συμμετείχε: στην Ενημερωτική Εκδήλωση για την διατροφή και τον καρκίνο που διοργανώνει η ΜΚΟ Φάρος σε συνεργασία με τον Όμιλο Εθελοντών κατά του Καρκίνου ΑΓΚΑΛΙΑΖΩ, το Σάββατο 16 Μαρτίου 2019.στην Σκόπελο.
με ομιλία: «Διατροφική Υποστήριξη Ασθενών με Καρκίνο.» Ομιλήτρια : κα Ηλιάνα Τσικρικού BSc,MMDSc Διαιτολόγος –Διατροφολόγος / ΦΟΙΝΙΚΑ
Μετά τιμής για την ΦοίΝΙΚΑΣ – Διατροφική Φροντίδα Καρκινοπαθών
Ευθύμιος Β.Γκότσης Πρόεδρος Δ.Σ
Χριστάκος Σταύρος Γραμματέας Δ.Σ